دریافت رایگان کتاب 1-2-3 بدرخش

 

دریافت رایگان کتاب 1-2-3 بدرخش

کتاب پرفروش رشد فردی 1-2-3 بدرخش (فروش 27000 جلد ظرف چند ماه گذشته با خوانندگانی فارسی زبان از 19 کشور) را برای رسیدن به موفقیت حداکثری به طور رایگان دریافت کنید! بله رایگان!!

فقط برای کانادا و آمریکا

نویسنده کتاب: دکتر شهاب اناری، رتبه 1 کنکور ایران در سال 76، نویسنده پرفروش بین المللی همکار برایان تریسی، سخنران ساکن کانادا

ما کتاب را برای شما خریده ایم (قیمت کتاب روی آمازون 26 دلار آمریکاست). شما فقط لازم است 9 دلار برای هزینه ارسال پستی پرداخت کنید (ویژه کانادا و آمریکا).

کتاب رایگان؟! چرا اینکار را می کنیم؟

چون این کتاب زندگی ده ها هزار نفر را عوض کرده است و می خواهیم شما هم به ساده ترین شکل ممکن به آن دسترسی پیدا کنید. برای همین کتاب را برای شما خریده ایم و فقط شما لازم است هزینه اندک ارسال پستی آن را پرداخت کنید.

 

تازه ... یک هدیه دیگر!!؟!

وقتی کتاب رایگان را در این صفحه تهیه می کنید، مدتی طول می کشد کتاب فیزیکی به دستتان برسد. اما برای اینکه معطل نمانید، یک کارگاه ویدیویی آموزشی بر اساس مفاهیم نوین موجود در کتاب آماده کرده ایم که ظرف 24 ساعت برایتان به طور رایگان ایمیل می کنیم!

برای دریافت نسخه رایگان چه کار باید بکنید؟

در همین جا مبلغ 9 دلار ارسال پستی را پرداخت نمایید و اطلاعات دقیق پستی خود را وارد کنید تا کتاب برایتان ارسال شود.

این آفر فقط برای کانادا و آمریکاست: کتاب بسته به این که کجا زندگی می کنید بین چند روز تا چند هفته بعد به دستتان می رسد.

 

دکتر اناری کیست؟

دکتر اناری نویسنده کتاب پرفروش بین المللی "Ignite Your Life" با همکاری برایان تریسی است. او نویسنده، سخنران و مدرس ساکن کاناداست. وی عضو هیات مدیره انجمن کوچینگ فارسی زبانان، عضو انجمن بین المللی کوچهای حرفه ای و نیز عضو انجمن سخنرانان حرفه ای کانادا است. در هفده سال اخیر، دکتر اناری بیش از سیصد سمینار و کارگاه برای بیش از 30000 مخاطب حضوری خود برگزار کرده است. عناوین تخصصی وی مباحث رشد فردی و کسب و کار بر اساس اصول کوچینگ است. وی در سال 2015 به عنوان یکی از متخصصان خبره آمریکای شمالی شناخته شد و در 2016 وال استریت ژورنال وی را "استاد بزرگ موفقیت" نامید. در ضمن وی نفر اول کنکور ایران در سال 1376 می باشد. 

 

تا نسخه ها تمام نشده، اقدام کنید

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.